facebook

Medium link

Konkurs ofert na wybór realizatorów programu polityki zdrowotnej pn. „Zapobieganie próchnicy zębów u uczniów wrocławskich szkół podstawowych”

Departament Spraw Społecznych
Urząd Miejski Wrocławia

Podmioty lecznicze posiadające kontrakty z NFZ  
na świadczenia stomatologiczne

Wrocław, 25 października 2018 r.

WZD-P.8030.31.2017
Dotyczy: konkursu ofert na wybór realizatorów programu polityki zdrowotnej pn. „Zapobieganie próchnicy zębów u uczniów wrocławskich szkół podstawowych”


Szanowni Państwo,
informuję, że Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia, 25 października br. ogłosił po raz kolejny konkurs ofert na wybór realizatorów programu polityki zdrowotnej pn. „Zapobieganie próchnicy zębów u uczniów wrocławskich szkół podstawowych”.
Realizacja Programu odbywać się będzie w gabinetach stomatologicznych usytuowanych w 5. wrocławskich szkołach podstawowych. Ich listę przekazujemy w załączeniu. W szkołach znajdują się pomieszczenia przeznaczone na urządzenie gabinetu stomatologicznego, i w nich właśnie wykonywane będą zabiegi profilaktyczne.

Do składania ofert w konkursie zapraszamy podmioty lecznicze posiadające gabinety stomatologiczne na terenie Wrocławia oraz umowę z NFZ na świadczenia stomatologiczne.

W 2019 roku Gmina Wrocław przeznaczy na realizację ww. programu dotację w wysokości 350 tys. zł.

Warunkiem złożenia oferty na realizację Programu jest wybór przez oferenta jednego z niżej wymienionych wariantów dotyczących wyposażenia gabinetu stomatologicznego w sprzęt specjalistyczny i meble:

  • oferent wyposaży gabinet stomatologiczny we własny sprzęt specjalistyczny i meble;
  • oferent użyczy bezpłatnie od Gminy Wrocław specjalistyczny sprzęt stomatologiczny natomiast ze środków własnych zakupi meble;
  • oferent wystąpi do Gminy Wrocław o dotację celową na zakup specjalistycznego sprzętu stomatologicznego, zgodnie z obowiązującymi przepisami określonymi w ogłoszeniu konkursowym, natomiast meble zakupi z własnych środków.

Wysokość dotacji na zakup specjalistycznego sprzętu stomatologicznego do jednego gabinetu nie może przekroczyć kwoty 90 tys. zł.

Umowa najmu pomieszczenia na gabinet zostanie zawarta na okres trwania Programu. Cena wynajmu 1m ² wyniesie 10 złotych.

Terminy: składanie ofert do 26 listopada 2018 r., wyposażenia gabinetu stomatologicznego w szkole, do 11 marca 2019 roku, realizowanie Programu od 12 marca 2019 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków konkursu zamieszczone są na stronie http://bip.um.wroc.pl    (link    http://bip.um.wroc.pl/przetarg/35879/zapobieganie-prochnicy-zebow-u-uczniow-wroclawskich-szkol-podstawowych

Pytania ws. konkursu ofert należy kierować do p. Bożeny Lewickiej, tel. 71 777 79 61, głównego specjalisty Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych.

Sprawę prowadzi: Bożena Lewicka, tel. 71 777 79 61, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sporządził: j.w.

Załączniki:

1. Lista szkół podstawowych, w których realizowany będzie Program polityki zdrowotnej pn. Zapobieganie próchnicy zębów u uczniów wrocławskich szkół podstawowych.

Załącznik 1

Lista szkół podstawowych, w których realizowany będzie Program polityki zdrowotnej pn. Zapo-bieganie próchnicy zębów u uczniów wrocławskich szkół podstawowych w latach 2018-2019.

  1. Szkoła Podstawowa nr 74, ul. Kleczkowska 2,
  2. Szkoła Podstawowa nr 68, ul. Szczęśliwa 28,
  3. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Inflancka 13,
  4. Szkoła Podstawowa 97 (Zespół Szkół nr 7), ul. Pawłowa 15,
  5. Szkoła Podstawowa nr 77, ul. Św. Jerzego 4,
Początek strony