facebook

Medium link

3. Stressowy Złaz Medyka, 10-12 maja 2019 r., Bielice

REAKTYWOWANY STRESSOWY ZŁAZ MEDYKA PO RAZ TRZECI!!!

 Czy pamiętacie jeszcze swoje przygody na Stressowym Złazie Medyka w czasach studenckich? A może zdarzyło się Wam współcześnie spotkać starych przyjaciół na reaktywowanych jego dwóch edycjach? Jeśli tak, to…. UWAGA! UWAGA! W dniach 10-12 maja 2019 r. odbędzie się 3. Reaktywowany Stressowy Złaz Medyka w Kotlinie Kłodzkiej. Nasza baza to „Chata Cyborga” w Bielicach.

Plan obejmuje następujące zdarzenia:

 1. W piątkowy wieczór (10 maja) przy grillu i beczce piwa śpiewamy piosenki rajdowe – instrumentaliści z gitarami i innymi instrumentami mile widziani!
 2. W sobotę (11 maja) wyruszamy w góry! – w końcu to złaz:
 • rajdy w Góry Złote (ze zdobyciem Kowadła) lub w Góry Bialskie (ze zdobyciem Czernicy);
 • dla mniej wyrobionych turystycznie – relaksowy spacer w górę Doliny Białej Lądeckiej;
 • wieczorem zaś przypominamy sobie przeboje z naszych studenckich lat, piosenki biesiadne, a w charakterze „wisienki na torcie” – występ poetycki Kazimierza Pichlaka.

Zakwaterowanie w pokojach  2, 3 i 4-osobowych z możliwością dokwaterowania 2 osób w kilku pokojach – stąd prosimy o e-mailowe deklaracje dotyczące wielkości pokoju wraz z podaniem liczby osób w nim śpiących. UWAGA: po zapełnieniu „Chaty Cyborga” (obowiązuje kolejność zgłoszeń!) zapewnione jest zakwaterowanie w sąsiadujących z „Chatą Cyborga” pensjonatach wraz z wyżywieniem w „Chacie Cyborga”.

Koszt wyprawy to 370 zł, który obejmuje:

 • 2 noclegi,
 • wyżywienie (piątek grill z beczką piwa, śniadania w sobotę i niedzielę oraz obiadokolacja i stół szwedzki wieczorem),
 • znaczek złazu,
 • nowy śpiewnik.

Wpłat należy dokonywać na konto: 94 9585 0007 3014 0200 2713 0003 Ryszard Ściborski z dopiskiem „Złaz Medyka”.

Jesteśmy do waszej dyspozycji:

 • Ryszard Ściborski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 601 713 154,
 • Jerzy Lach, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 664 936 762.

Do zobaczenia w maju na trasie 3. Reaktywowanego Złazu Medyka!

             Ryszard Ściborski i Jerzy B. Lach

Wersja do druku

Początek strony