facebook

Medium link

Przekaż 1%

Pomóżmy Alicji w walce z chorobą nowotworową. Prośba o przekazanie 1%

Zwracam się z prośbą o pomoc naszemu koledze z roku, który od ok.10 – 12 lat walczy z ataksją móżdżkową (prawdopodobnie o podłożu genetycznym), której objawy znacznie się nasiliły w ostatnich 5 latach. Nie ma na to lekarstwa niestety. Prowadzi intensywną rehabilitację z miernym skutkiem. Choroba utrudnia codzienną egzystencję.

Od lat nie jest w stanie wykonywać pracy zgodnie ze specjalizacją (chirurg). Od kilu lat próbuje terapii komórkami macierzystymi, która jest bardzo kosztowna.

Powstała fundacja, gdzie my koledzy Ryśka z Jeleniej Góry od kilku lat wpłacamy na niego 1% podatku, ale to wszystko kropla w morzu potrzeb.

Gdyby ktoś chciałby i mógłby się dołączyć do tej zbiórki i przekazać 1 % podatku na ten cel to bardzo proszę w imieniu kolegi i swoim.

Podaję dane :

Fundacja AVALON

KRS 0000270809

SUBKONTO 5348 JAWORSKI

Jest prośba, aby dopisać sumę wyliczonego 1 %, bo Urzędy Skarbowe podobno nie zawsze przekazują wartość tego 1 % (nie chce im się wyliczać).

Trudno uwierzyć, ale taką informację otrzymałam od koleżanki, która opiekuje się Ryśkiem od czasu jak go zostawiła żona (smutne, ale prawdziwe).

Jak możecie to przekażcie tego maila innym kolegom .

Załączyłam zdjęcie Ryśka ze Zjazdu naszego rocznika w 2003 roku . Później niestety nie był już w stanie uczestniczyć w naszych Zjazdach.

Pozdrawiam Elżbieta Dzikowska

Początek strony