facebook

Medium link

Manifestacja w Warszawie – bezpłatny transport dla lekarzy

W związku z manifestacją OZZL 1 czerwca 2019 r. w Warszawie region dolnośląski OZZL oraz Dolnośląska Rada Lekarska we Wrocławiu informują o możliwości skorzystania z bezpłatnego transportu autokarami.

Transport przeznaczony jest dla lekarzy, lekarzy dentystów, studentów ww. kierunków oraz ich rodzin. Zapisy wyłącznie przez formularz Google – link.

Godzina wyjazdu z Wrocławia – 7.30, zbiórka o godz. 7.15 – parking przy ul. Ślężnej (przy Wzgórzu Andersa). Godzina odjazdu z Warszawy zostanie wskazana w późniejszym terminie na podane w formularzu adresy e-mail.

Manifestacja rozpocznie się o godz. 13.00

Osoby odpowiedzialne za zapisy: lek. Marta Kornacka, lek. Michał Głuszek, lek. Mateusz Górka

Kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Apel Prezydium Dolnośląskiej Rady Lekarskiej z dnia 9 maja 2019 roku do lekarzy członków Dolnośląskiej Izby Lekarskiej przyjęty na wniosek Komisji ds. warunków zatrudnienia lekarzy i lekarzy dentystów pod przewodnictwem lek. Patrycji Drozdek

APEL nr 2/19/P-VIII PREZYDIUM NACZELNEJ RADY LEKARSKIEJ z dnia 10 maja 2019 r. do lekarzy i lekarzy dentystów w sprawie udziału w manifestacji organizowanej przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy w dniu 1 czerwca 2019r.

Początek strony