facebook

Medium link

Kurs ALS – Zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych u dorosłych, 30-31.03.2019 r.

alsKomisja Młodych Lekarzy wraz z Diakonią Wang mają przyjemność zaprosić lekarzy z Dolnośląskiej Izby Lekarskiej na kurs: "ALS – Zaawansowanych zabiegów resuscytacji u dorosłych", który odbędzie się w siedzibie DIL przy ul. Kazimierza Wielkiego 45 w terminie 30-31.03.2019 r.

Kurs prowadzony jest przez certyfikowanych instruktorów Europejskiej Rady Resuscytacji. Program szczegółowy dostępny jest na stronie: http://kursy-resuscytacji.pl/oferta-szkoleniowa/als-provider/

Koszt kursu to 1050 zł/osobę.
W cenie zawarte są: realizacja programu szkolenia (cześć teoretyczna i praktyczna), materiały kursowe, dostęp do platformy COSY na 4 tygodnie przed kursem, 2 obiady, przerwy kawowe. Kurs jest prowadzony w grupach maksymalnie 6 osobowych, dla 24 osób.

Zapisy na kurs rozpoczną się w czwartek 07.02.2019 r. o godz. 20.00. Po zakwalifikowaniu uczestnicy otrzymają e-mail z potwierdzeniem i danymi do przelewu. Czas na uiszczenie zapłaty za kurs (w całości) to 4 dni od otrzymania e-maila. Po tym czasie, w przypadku nie zaksięgowania wpłaty, uczestnik zostaje skreślony z listy. Prosimy o przemyślane zapisy, ponieważ cały proces rejestracji i opłat musi zostać ukończony do 26.02.2019 r. ze względu na wymagany okres przygotowania do kursu.

Przed kursem: co najmniej cztery tygodnie przed kursem każdy uczestnik otrzymuje podręczniki z zaleceniem zapoznania się z ich treścią oraz pre-test. Jest to test wyboru mający na celu ocenę poziomu wiedzy wyjściowej kandydatów. Jego wynik nie wpływa na ocenę końcową na kursie. Oczekuje się od kandydatów znajomości i kompetencji w zakresie podstawowych czynności resuscytacyjnych.

Początek strony