facebook

Medium link

Ogólnopolski Festiwal Lekarskich Zespołów Rockowo-Bluesowych „Esculap Rock” w Olsztynie

Muzyka to sztuka i medycyna to sztuka.
Obie służą wyższej sprawie i są ponadczasowe.
Połączone w jedno tworzą niepowtarzalny klimat i dają wyjątkową moc.

Niezmiernie miło jest nam zawiadomić, że Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska już po raz trzeci podjęła się organizacji Ogólnopolskiego Festiwalu Lekarskich Zespołów Rockowo-Bluesowych „ESCULAP ROCK” w Olsztynie. Festiwal odbędzie się 22 października 2016 r. Sukces dwóch poprzednich spotkań utwierdza nas w przekonaniu, że istnieje potrzeba integracji środowiska w takiej formie, a wspólna zabawa przy rockowej muzyce pozwala zapomnieć o trudach codziennej pracy.
Do tej pory gościły u nas zespoły z Białegostoku, Opola, Zielonej Góry i Olsztyna. Jeśli wiadomo jest Państwu o zespołach muzycznych, działających w obrębie Waszej Izby, prosimy o przysłanie ich do nas, na nasz festiwal. Warunkiem udziału jest spełnienie jedynego kryterium: zespół musi składać się w większości z lekarzy (minimum 2 lekarzy w zespole).
Gwarantujemy dobrą zabawę przez cały wieczór, a publiczność, składająca się głównie z lekarzy, werdyktem swoich upodobań muzycznych, serc i duszy artystycznej dokona wyboru najlepszego jej zdaniem zespołu przyznając „Nagrodę Publiczności”.
Serdecznie zapraszamy!

Prezes ORL Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej Marek Zabłocki
Przewodnicząca Komisji Kultury i Sportu Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej Beata Januszko-Giergielewicz

Kontakt: tel. 89 539 19 29 w. 31 – Joanna Gniadek

Początek strony