Medium link

I Mistrzostwa Polski w halowej piłce nożnej Pracowników Służby Zdrowia

Stowarzyszenie „SPORT DLA WSZYSTKICH” organizuje szereg imprez sportowo-rekreacyjnych dla różnych grup zawodowych i wiekowych. Wychodząc naprzeciw społecznym potrzebom aktywnego wypoczynku i uczestnictwa w imprezach sportowych zachęcamy i proponujemy Państwu udział w I Mistrzostwach Polski w halowej piłce nożnej Pracowników Służby Zdrowia.
Serdecznie zachęcamy do udziału w sportowej zabawie, rozwijaniu i upowszechnianiu szeroko rozumianej kultury fizycznej, popularyzacji piłki nożnej w swoim środowisku , wśród pracowników i ich rodzin.
Wyciąg z regulaminu i lista startowa( w załączeniu ) powinna być potwierdzona przez pracodawcę. Udział Pań w zespołach mile widziany. Planowany termin i miejsce finału ogólnopolskiego zaplanowano na 4-5 marca 2017r. w Krośniewicach , powiat Kutno , woj. Łódź .
Zgłoszenia należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 13 lutego 2017 roku podając jednocześnie wszystkie dane do faktury i dane kontaktowe kierownika zespołu ( tel. e-mail )
Wpisowe do turnieju w wysokości 1000,00 PLN od zespołu należy wpłacić na konto PKOBP SA 96 1020 1563 0000 5802 0123 4160 w nieprzekraczalnym terminie do 16 lutego 2017 roku.

Zapewniamy Państwu:
ubezpieczenie NNW dla uczestników w czasie zawodów, opiekę medyczną, obsługę sędziowską, puchary i dyplomy dla wszystkich zespołów nagrody indywidualne, ciepły posiłek , bar kawowy i wspaniałą sportową zabawę.
Proponujemy Państwu również organizację innych imprez sportowych i rekreacyjnych (zakładowych, rodzinnych) zasugerowanych przez Was. Chętnie przyjmiemy Państwa sugestie i propozycje.

Dane adresowe:
Stowarzyszenie „SPORT DLA WSZYSTKICH”
22-100 Chełm
Al. 3 Maja 12A/12
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 602-671-378

W miesiącu maju-czerwcu planujemy podobne zawody na boiskach trawiastych .O szczegółach poiformujemy Państwa w terminie późniejszym.

Ze sportowym pozdrowieniem
Prezes Stowarzyszenia
mgr Piotr Kalisio

Początek strony