facebook

Medium link

Jubileuszowa XX Ogólnopolska Biesiada Literacka Unii Polskich Pisarzy Lekarzy

Z przyjemnością informujemy, że

Jubileuszowa XX Ogólnopolska Biesiada Literacka
Unii Polskich Pisarzy Lekarzy

odbędzie się
7 marca 2020 roku
(wyjątkowo - w pierwszą sobotę marca)

w Klubie Lekarza Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi przy ul. Czerwonej 3
Początek o godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy autorów – lekarzy i lekarzy dentystów z całej Polski do czynnego udziału w tym tradycyjnym spotkaniu, a szanownych gości – miłośników żywego słowa – zachęcamy do współbiesiadowania.

Autorów, którzy podczas Biesiady chcieliby zaprezentować własne utwory, prosimy o nadesłanie zgłoszeń uczestnictwa oraz tekstów do prezentacji.

Tekst utworu należy przesłać (w trzech papierowych egzemplarzach) na adres: Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi, ul. Czerwona 3, 93-005 Łódź (z dopiskiem „Biesiada”) oraz obligatoryjnie (plik elektroniczny) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (temat „Biesiada”) – najpóźniej do 15 lutego 2020 roku.

W zgłoszeniu uczestnictwa należy podać swoje dane, adres pocztowy, mailowy oraz numer telefonu. Czas przewidziany na autorskie prezentacje zależy od liczby zgłoszeń. Zwykle każdy uczestnik ma do dyspozycji 3-5 minut, po czym krótki komentarz wygłasza krytyk. Na zakończenie odbywa się tajne głosowanie publiczności, po czym jury oblicza głosy. Nagrodą dla zwycięzców jest dyplom i kielich ambrozji.

Po Biesiadzie Literackiej, na artystyczne zakończenie wieczoru zaprasza Kabaret OIL – Bąk, na swoją kolejną premierę.

Serdecznie zapraszamy

organizatorki
Maria Magdalena Człapińska
Barbara Szeffer-Marcinkowska

Początek strony