facebook

Medium link

Program "Pomoc zakaźnikom"

Szanowni pracownicy placówek zakaźnych!

Z myślą o Was, szczególnie narażonych na pracę w stresujących warunkach oraz na negatywne i długotrwałe konsekwencje dla zdrowia psychicznego, zespół Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu przygotował program wsparcia w czasach szczególnej sytuacji, jaką jest ogłoszony przez WHO stan pandemii.

Oferujemy pracownikom placówek zakaźnych szybki dostęp do konsultacji psychiatrycznych i psychologicznych w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego Kliniki Psychiatrii USK we Wrocławiu w formie tele-konsultacji (skype, facetime, telefon).

Możecie Państwo może korzystać z konsultacji codziennie w dni powszednie pod numerem telefonu: + 48 71 784 16 10 oraz mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prowadzimy w ramach programu badanie naukowe by szybko ocenić Państwa potrzeby i konsekwencje psychologiczne co umożliwi optymalizację pomocy w warunkach pandemii.

Zwracamy szczególną uwagę, że poniższy link i cały projekt dotyczy personelu medycznego szczególnie narażonego na obciążające czynniki psychiczne, czyli personelu placówek zakaźnych.

Równolegle realizujemy projekt dla wszystkich pracowników ochrony zdrowia, jednak niniejsza wiadomość tego personelu nie dotyczy!

Prosimy Was, lekarzy, pielęgniarki, ratowników i innych pracowników oddziałów zakaźnych o wypełnienie kwestionariuszy online, dostępnych pod poniższym adresem: https://forms.gle/69XZnCuugHL9vrBX6

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Zespół Katedry i Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego
i Kliniki Psychiatrii USK we Wrocławiu

Początek strony