facebook

Medium link

APEL WOJEWODY DOLNOŚLĄSKIEGO DO LEKARZY (CZŁONKÓW DIL)

Lekarzu, chcesz i możesz wspomóc szpitale w walce z COVID-19? Potrzebni medycy w podmiotach leczniczych, na terenie których występuje poważny deficyt kadrowy.

Z związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski prosi dolnośląskich lekarzy o rozważenie podjęcia pracy w trybie art. 47 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2019 r., poz. 1239 ze zm.) w podmiotach leczniczych.  

Jeśli czujesz się na siłach, by podjąć się zadania, zgłoś ten fakt do 23 października na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj imię i nazwisko, dane kontaktowe) lub skontaktuj się bezpośrednio z DUW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (a następnie za pośrednictwem operatora pocztowego na adres urzędu).

Skan pisma Pana Wojewody Jarosława Obremskiego znak: ZP.ZPSM.966.461.2020.JG z dnia 13.10.2020 r. dot. apelu do lekarzy i pielęgniarek

Początek strony