facebook

Medium link

DIL rusza z akcją #mieszkanie na czas epidemii

Dysponujesz wolnym mieszkaniem na terenie Dolnego Śląska? Masz serce po właściwej stronie? Chcesz udostępnić lokal lekarzowi, który przebywa na kwarantannie lub potrzebuje izolacji? Ruszamy z akcją #mieszkanie na czas epidemii. Prosimy Cię o kontakt, jeśli dysponujesz wolnym lokalem.

Jednocześnie przyjmujemy zgłoszenia od lekarzy (członków DIL), którzy w trosce o swoich bliskich chcą się od nich odizolować.

Docierają do nas sygnały o zapotrzebowaniu na mieszkania ze strony lekarzy, którzy po dyżurze w szpitalu nie chcą wracać do swoich domów, by zachować najwyższe środki ostrożności. Zapotrzebowanie dotyczy także miejsc do odbywania kwarantanny.

Koordynacją akcji i pośredniczeniem w kontaktach zajmuje się Izba. Mogą zgłaszać się do nas lekarze, osoby prywatne i deweloperzy oferujący lokale. Za warunki lokalowe nie odpowiadamy, pomagamy jedynie zsynchronizować potrzeby z możliwościami.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: kom. 535 814 903  

Pod tym numerem przyjmujemy zgłoszenia poszukujących mieszkań lekarzy, jak też oferujących osób. Obecnie na liście mieszkań do udostępnienia mamy trzy pozycję. Liczymy jednak na to, że dzięki Wam licznik będzie stale szedł w górę.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

Początek strony