facebook

Medium link

Komunikat w sprawie odbioru PWZ w celu odbycia stażu podyplomowego.

Dolnośląska Izba Lekarska we Wrocławiu uprzejmie informuje, że w dniu 10.09.2020r. odbędzie się posiedzenie Komisji ds. Rejestracji Lekarzy i ds. Stażu Podyplomowego podczas którego zostaną przyznane miejsca stażowe, następnie na posiedzeniu Dolnośląskiej Rady Lekarskiej w dniu 10.09.2020r. zostaną podjęte uchwały w sprawie wskazania miejsca do odbycie stażu podyplomowego.

Lekarze, lekarze dentyści, którzy złożyli wniosek o przyznanie prawa wykonywania zawodu w celu odbycia stażu podyplomowego.  i skierowanie na staż podyplomowy rozpoczynający się 01.10.2020r., mogą zgłaszać się po odbiór dokumentów od dnia 14.09.2020r. w biurze Dolnośląskiej Izby Lekarskiej – Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 45, I piętro, pokój nr 1.01 (Sala konferencyjna).

Dla zapewnienia bezpieczeństwa, w okresie pandemii, zostaje wprowadzony elektroniczny system rezerwacji wizyty w Izbie mającej na celu odebranie prawa wykonywania zawodu w celu odbycia stażu podyplomowego i uchwały kierującej na staż podyplomowy.

Rezerwację wizyty należy dokonać za pomocą formularza online wysłanego na Państwa adres e-mail. (w przypadku nie otrzymania wiadomości prosze sie kontaktować z Rejestrem Lekarzy)

Osoby, które nie odbiorą dokumentów w zarezerwowanym przez siebie terminie, muszą dokonać ponownej rezerwacji.

Po odbiór dokumentów należy zgłosić się w maseczce, z własnym długopisem.

Prosimy o przychodzenie na umówioną godzinę ponieważ nie ma poczekalni, gdzie zapewnione byłyby warunki zgodne z reżimem sanitarnym.

Dokumenty można odebrać wyłącznie osobiście.


Przewodnicząca
Komisji ds. Rejestracji Lekarzy i ds. Stażu Podyplomowego
lekarz Małgorzata Niemiec

Początek strony